İade Politikası

İade Politikası
Bu içeriğe oy verin

İade Politikası

Tek seferlik ödeme alınan servisler (örneğin: backlink paketleri) için alım yapmadan önce dikkatlice inceleyiniz. Bu tarz işlemlerde çözüm ortaklarımız ile çalışmaktayız. SEOvit üzerinden yüzlerce kez alım yapılmış olan bu tarz paketlere sipariş akabinde ödemeler yapıldığı için iadesi mümkün olmamaktadır. Yerel SEO, Tam SEO ve Standart danışmanlık hizmetlerinde ise, ticari ilişkiyi sonlandırmak istediğinizde cari ay boyunca hizmetiniz devam eder. Diğer aylar için ödeme yapmayarak hizmeti sonlandırmış olursunuz.

İade politikası hizmetin başlamadığı durumlarda geçerlidir. Bu yüzden başarılı olarak ödemeyi yapılan her sipariş için tedbiren 12 saatlik bir bekleme süremiz vardır. Bu süre içinde siparişinizi iptal ederek ödemenizi iade alabilirsiniz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Hizmeti için iade şartları

  • SEO süreci başlamadan önce hizmetten vazgeçerek ödediğiniz bedeli geri alma opsiyonunuz vardır.
  • Süreç başladıktan sonra iade işlemi gerçekleşmemektedir. Süreli/ aylık yinelenen hizmetlerde içinde bulunulan aya dair bir iade gerçekleşmemektedir. Takip eden ayda ödeme yapılmadığında hizmet sonlandırmış olur.

Google Ads Reklam Yönetimi ve Danışmanlığı iade şartları

Google Ads süreci hizmet başlangıcında belirlenen bütçe dahilinde sürdürülen bir hizmet çeşididir. Sözleşilen süreden önce hizmeti sonlandırmak istediğinizde Google Ads için ayrılan bütçeyi -harcanan kısmı hariç olmak kaydıyla- geri alabilirsiniz. Google Ads hizmet sağlayan ve hizmet alan dışında tarafları ve bu taraflara yapılan ödemeleri kapsadığı için Google Ads bütçesinin tam iadesi mümkün olmamaktadır. Bu konuda da danışmanlık ücretinin iadesi söz konusu değildir.

Sosyal Medya Danışmanlığı iade şartları

Sosyal medya danışmanlığı 3. tarafları içeren bir hizmettir. Bu sebeple iade şartları Google Ads Reklam Yönetimi ve Danışmanlığı iade şartları ile aynıdır.

Diğer hizmet iade koşulları

Yukarıda adı anılan hizmetler dışında sunulan ürün ve hizmetler için iade şartları

Alan adı (Domain) alımlarında iade işlemleri uluslararası kurallar gereğince yapılamamaktadır.

Barındırma (Hosting) hizmetinde iade bulunmamaktadır.

Bulut tabanlı yazılım hizmetleri dışında dosyaları alıcıya internet ya da fiziki ortamlardan ulaştırılan yazılım hizmetlerinde, geliştirilen web uygulamaları ve benzeri yazılım hizmetlerinde iade işlemi bulunmamaktadır.

M AJANS (Seovit adına) iade politikası uluslararası yasalara uygun bir şekilde hazırlanmıştır. Servislerin ya da hizmetlerin ödemesini yapmadan bu şartnamenin okunması gerekmektedir. Site üzerinden ya da fiziki sözleşme ile Seovit.com kanalıyla M AJANS’tan hizmet alan tüm kullanıcılar iade politikası şartlarını kabul etmiş sayılırlar.